scroll down
Afbeelding
Martijn Tuiloo
 
Email
martijn@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en zaalvoetbal
Talent
Staat altijd voor je klaar
Directie
Afbeelding
Pleun de Wit
 
Email
pleun@dkll.nl
Passie
Darten, zaalvoetbal, vrienden
Talent
Opgeven is geen optie
Directie
Afbeelding
Annerieke Borg
 
Email
annerieke@dkll.nl
Passie
Gezin, volleybal
Talent
Houdt van aanpakken en doorwerken
Verkoop & Advies
Afbeelding
Gerdine Macdaniel
 
Email
gerdine@dkll.nl
Office Management
Afbeelding
Solana Roeleveld
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Passie
Reizen, vrienden & familie, koken
Talent
Creatief, perfectionist
Ontwerp
Afbeelding
Dieke de Vries
 
Email
dieke@dkll.nl
Passie
Gezin, muziek, gezelligheid
Talent
Creatief met oog voor detail
Ontwerp
Afbeelding
Diluna Roeleveld
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Passie
Sneakers, reizen, Mexicaans eten
Talent
Creatief, veelzijdig
Ontwerp
Afbeelding
Moryan de Roodt
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Ontwerp
Afbeelding
Johan Kievit
 
Email
johan@dkll.nl
Account manager
Afbeelding
Maurits de Wit
 
Email
maurits@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en darten
Talent
Overal inzetbaar!
Officemedewerker
Afbeelding
Gemma Bronkhorst
 
Email
gemma@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en bakken
Talent
Organisatietalent, altijd klaar om te helpen.
Officemedewerker
Afbeelding
Jeanne Boon
 
Email
jeanne@dkll.nl
Passie
Reizen, vrienden & familie
Talent
Creatief en sportief, overal inzetbaar!
Officemedewerker
Afbeelding
Peter Kooiman
 
Email
peter@dkll.nl
Passie
Gezin & Vriendschap
Talent
Structuur zorgt voor overzicht
Formulemanager JAMES
Afbeelding
Corinne van der Hart
 
Email
corinne@dkll.nl
Medewerker JAMES
Afbeelding
Anniek van Middelkoop
 
Email
anniek@dkll.nl
Officemanager JAMES
Afbeelding
Ruud Kuijt
 
Email
ruud@dkll.nl
Passie
Italiƫ, sauna en de kids
Talent
Het gaat om de details
Financiƫle administratie
Afbeelding
Bart van der Louw
 
Email
logistiek@dkll.nl
Logistiek
Afbeelding
Cobi Tuiloo
 
Passie
Gezin, koken, gezelligheid
Talent
Zorgt met een glimlach dat ons bedrijf altijd netjes is!
Interieurverzorgster
Afbeelding
Jan Noordegraaf
 
Chauffeur

Contact

Postadres

Postbus 323
2800 AH Gouda

Bezoekadres

Meridiaan 55-57
2801 DA Gouda

Telefoon nr.

+31 (0)182 67 97 97

Fax nr.

+31 (0)182 67 90 97