scroll down
Afbeelding
Arjan de Knegt
 
Email
arjan@dkll.nl
Passie
Wijn, koken & muziek
Talent
Creatief, optimistisch en gedreven
Verkoop & advies
Afbeelding
Kees Leeflang
 
Email
kees@dkll.nl
Passie
Gezin, wijn & koken
Talent
Ontvangt u graag met een glimlach
Verkoop & Advies
Afbeelding
Annerieke Borg
 
Email
annerieke@dkll.nl
Passie
Gezin, volleybal
Talent
Houdt van aanpakken en doorwerken
Verkoop & advies
Afbeelding
Martijn Tuiloo
 
Email
martijn@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en zaalvoetbal
Talent
Staat altijd voor je klaar
Verkoop & advies
Afbeelding
Pleun de Wit
 
Email
pleun@dkll.nl
Passie
Darten, zaalvoetbal, vrienden
Talent
Opgeven is geen optie
Logistiek & Inkoop
Afbeelding
Christy Berkouwer
 
Email
christy@dkll.nl
Talent
Kom maar hier, ik regel het wel!
Office Management
Afbeelding
Solana Roeleveld
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Grafisch ontwerp
Afbeelding
Dieke de Vries
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Grafisch ontwerp
Afbeelding
Willemieke Slingerland
 
Email
willemieke@dkll.nl
Passie
Nieuwe steden, shops en eettentjes ontdekken
Talent
Neemt alleen genoegen met het beste
Grafisch ontwerp
Afbeelding
Maurits de Wit
 
Email
maurits@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en darten
Talent
Overal inzetbaar!
Officemedewerker
Afbeelding
Gemma Bronkhorst
 
Email
gemma@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en bakken
Talent
Organisatietalent, altijd klaar om te helpen.
Officemedewerker
Afbeelding
Ruud Kuijt
 
Email
ruud@dkll.nl
Passie
Italiƫ, sauna en de kids
Talent
Het gaat om de details
Financiƫle administratie
Afbeelding
Bart van der Louw
 
Email
logistiek@dkll.nl
Logistiek
Afbeelding
Sebastiaan Blonk
 
Email
sebastiaan@dkll.nl
Passie
Vrienden & voetbal
Talent
Natuurlijk doe ik dat voor je!
Officemanager JAMES
Afbeelding
Peter Kooiman
 
Email
peter@dkll.nl
Passie
Gezin & Vriendschap
Talent
Structuur zorgt voor overzicht
Formulemanager JAMES
Afbeelding
Jeanne Boon
 
Email
jeanne@dkll.nl
Passie
Reizen, vrienden & familie
Talent
Creatief en sportief, overal inzetbaar!
Officemedewerker JAMES
Afbeelding
Cobi Tuiloo
 
Passie
Gezin, koken, gezelligheid
Talent
Zorgt met een glimlach dat ons bedrijf altijd netjes is!
Interieurverzorgster
Afbeelding
Jan Noordegraaf
 
Chauffeur

Contact

Postadres

Postbus 323
2800 AH Gouda

Bezoekadres

Meridiaan 55-57
2801 DA Gouda

Telefoon nr.

+31 (0)182 67 97 97

Fax nr.

+31 (0)182 67 90 97