scroll down
Afbeelding
Arjan de Knegt
 
Email
arjan@dkll.nl
Passie
Wijn, koken en muziek
Talent
Creatief, optimistisch en gedreven
Verkoop & Advies
Afbeelding
Kees Leeflang
 
Email
kees@dkll.nl
Passie
Gezin, wijn & koken
Talent
Ontvangt u graag met een glimlach
Verkoop & Advies
Afbeelding
Annerieke Borg
 
Email
annerieke@dkll.nl
Passie
Zoontje Thijs, volleybal
Talent
Houdt van aanpakken en doorwerken
Verkoop & Advies
Afbeelding
Martijn Tuiloo
 
Email
martijn@dkll.nl
Passie
Familie, vrienden en zaalvoetbal
Talent
Staat altijd voor je klaar
Verkoop & Advies
Afbeelding
Willemieke Slingerland
 
Email
willemieke@dkll.nl
Passie
Nieuwe steden, shops en eettentjes ontdekken
Talent
Neemt alleen genoegen met het beste
Grafisch ontwerp
Afbeelding
Ruud Kuijt
 
Email
ruud@dkll.nl
Passie
Italiƫ, sauna en de kids
Talent
Het gaat om de details
Financiƫle administratie
Afbeelding
Wendy van Zanten
 
Email
wendy@dkll.nl
Passie
Ons dochtertje Sofie, hardlopen / triathlons & concerten
Talent
Kom maar hier, ik regel het wel!
Office Management
Afbeelding
Pleun de Wit
 
Email
pleun@dkll.nl
Passie
Darten, zaalvoetbal, vrienden
Talent
Opgeven is geen optie
Logistiek & Inkoop
Afbeelding
Sebastiaan Blonk
 
Email
sebastiaan@dkll.nl
Passie
Vrienden, voetbal & uitgaan
Talent
Natuurlijk doe ik dat voor je!
Officemanager JAMES
Afbeelding
Peter Kooiman
 
Email
peter@dkll.nl
Passie
Gezin & Vriendschap
Talent
Structuur zorgt voor overzicht
Formulemanager JAMES
Afbeelding
Cobi Tuiloo
 
Passie
Gezin, koken, gezelligheid
Talent
Zorgt met een glimlach dat ons bedrijf altijd netjes is!
Interieurverzorgster
Afbeelding
Erik van Asselt
 
Email
logistiek@dkll.nl
Logistiek
Afbeelding
Melanie Scheffers
 
Email
ontwerp@dkll.nl
Grafisch Ontwerp
Afbeelding
Rianne Hoogerbrug
 
Email
rianne@dkll.nl
Office Management

Contact

Postadres

Postbus 323
2800 AH Gouda

Bezoekadres

Meridiaan 55-57
2801 DA Gouda

Telefoon nr.

+31 (0)182 67 97 97

Fax nr.

+31 (0)182 67 90 97

 
 
   
Code of Conduct Klik hier voor de online versie van onze Code of Conduct